• Wpisów:147
  • Średnio co: 20 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 21:00
  • Licznik odwiedzin:30 625 / 3038 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
ri.pinger.pl/pgr139/b276f8fa000fa9ca4fa592d4/23.jpgri.pinger.pl/pgr393/e1aad0590000e0364fa59305/07.jpeg
 

 
  • awatar Hi Biczes *_*: super wpis :D i blog< 3 skomentuj moje wymyslone dwa rapy:)) dziekuje< 3 ps: odwdzięcze się komentarzami : )!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 

była wiosna. zapowiadała się niesamowicie, bo od samego początku było ciepło, a promienie słoneczne zostawiały po sobie znaki. zbliżała się upragniona majówka. nie mogła się doczekać, gdyż na chwile mogła zapomnieć o codziennych sprawach i móc się zrelaksować.
w poniedziałek rano wyjeżdżała nad morze. zabrała ze sobą jak zwykle swoją zwariowaną przyjaciółkę, żeby nie tęskniła. usiadły pośrodku autokaru. były tak zajęte, że nie obchodziło je to kto jedzie z nimi. gdy już dotarły na miejsce i się rozpakowały wszyscy poszli na kolacje. wtedy zakolegowały się z takimi dwoma chłopakami. nie byli oni z ich obozu i pochodzili z innej miejscowości niż one. po kolacji poszli razem na plaże. chłopaki jak zwykle się wygłupiali i popisywali przed nimi. w końcu jeden zabrał jej przyjaciółkę na lody. ona została z niesamowitym brunetem, który piał piękne brązowe oczy i dołeczki w policzkach. do tego miał uwodzicielskie loki. od razu jej się spodobał. razem spedzali potem każdy dzień. chcieli nacieszyć się sobą. on obiecał jej , że nie pozwoli na to by stracili kontakt. po jej przyjeździe, pisali ze sobą. w wakacje mieli wybrać się w to samo miejsce, gdzie się poznali. nie mogła się juz doczekać. ciągle o nim myślała i .. to było pewne.. była w nim strasznie zakochana..
gdy wakacje juz nadeszły, a wraz z nimi upragniony wyjazd, dziewczyna postanowiła, że powie mu całą prawde. on przyjechał tydzień wcześniej od niej, więc miał po nią wyjść. gdy się zobaczyli, wpadli sobie w ramiona. nie chciał jej puścic i pocałował ją mocno w policzek.. ona od razu miała zaciesz na twarzy. cieszyła się, że chłopak się za nią mocno stęsknił. po jej rozpakowaniu zabrał ją do mini restałracji. potem juz późnym wieczorem poszli na plaże. siedzieli obok siebie, ale gdy jej zaczęło być zimno, on usiadł za nią i mocno objął. chciał jej cos ważnego powiedzieć, więc zaczął.. przyznał, ze strasznie za nią tęsknił, ponieważ zależy mu na niej. ona się odwróciła i zaczęła go słuchać. on kontynuował. mówił, że jest niesamowita, piękna i zupełnie inna od wszystkich dziewczyn. ona zaczęła mieć łzy w oczach. on w końcu jej powiedział, ze ją pokochał i to bardzo. nie chciał bez niej żyć, bo nie wyobrażałby sobie jego życia bez niej. ona wtuliła się w jego ramiona i powiedziała, że z nią jest dokładnie tak samo. było jednak jedno ale. nie mieszkali w tym samym mieście tylko pareset kilometrów od siebie. wtedy on powiedział, że bedzie ją odwiedzał tak często jak tylko to będzie możliwe.
na koniec ich wyjazdu powiedział, że ma dla niej niespodziankę.. rozmawiał dzień przed tym wyjazdem z jego ojcem, który był dość bogaty, i on zaproponował mu, żeby przeprowadził się do jej miejscowości.. musiałby tylko znaleźć mieszkanie. i zapytał ją czy by z nim zamieszkała. ona juz wtedy cała się poryczała. nie mogła uwierzyć w szczęście jakie się do niej uśmiechnęło. i zgodziła się bez zastanowienia..


dawno nie było ; )) mam nadzieję, ze przypadnie wam do gustu.
 

 
  • awatar Nowoczesny: Świetny teledysk :) Powiem szczerze że masz super blog, ja akurat piszę ogólnie o fotografii i o ciekawostkach, udowadniam że nawet telefonem można zrobić dobre zdjęcia wystarczy umieć retuszować :) Zapraszam cię do siebie, jeżeli by moje efekty zdjęć telefonów (które retuszuje) cię zdziwiły, to super jak byś mnie obserwowała :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›