• Wpisów: 147
  • Średnio co: 20 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 21:00
  • Licznik odwiedzin: 30 616 / 3038 dni
 
cherrymint
 
DREAM.jpg

walentynkowy wieczór. ona jak zwykle spędza je sama. nie rozpacza z tego powodu. to uśmiechnięta, radosna i optymistycznie nastawiona na życia dziewczyna. ma mnóstwo pasji. jedną z nich jest muzyka. niesamowicie śpiewa a do tego tworzy emocjonujące utwory. tego dnia miała wystąpić ze swoim zespołem w clubie przed widownią pełną zakochanych i szczęśliwych par. tym faktem była podekscytowana i nie mogła się doczekać występu. z tej okazji przygotowała bardzo duzo piosenek o miłości szczęśliwej i niekończoncej się. zanim wyszła zabrała ze sobą swój talizman - pierścionek, który dostała od babci w dniu jej 16 urodzin. od tamtej pory zawsze przynosił jej szczęście.
będąc już w clubie zwarta i gotowa rozpoczęła swój występ. wyglądała olśniewająco i romantycznie. cała sala była pełna i prócz zakochanych par byli też niesamowicie przystojni single. jeden z nich przykół jej uwagę. nie mogła oderwać od niego wzroku. on od niej zresztą też.
po skończonym występie podszedł do niej i pogratulował koncertu. cały czas uśmiechając się, podziękowała mu za przyjście i miły komentarz.
okazało się, że przystojniak nie był zwykłym samotnym singlem, tylko synem założyciela wytwórni płytowej. po przedstawieniu się pomimo spotkania biznesowego, zaproponował jej również wspólną kolacje.
dziewczyna wiedziała, że jeśli długo na coś bedzie czekać i z wielkim trudem będzie do tego dążyć - w końcu jej się uda. do tego babciny pierścionek kolejny raz nie zawiódł ; )))

Nie możesz dodać komentarza.