• Wpisów: 147
  • Średnio co: 21 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 21:00
  • Licznik odwiedzin: 32 793 / 3204 dni
 
cherrymint
 
432.jpg

1 lipca. właśnie tego dnia wyjechała by przeżyć coś niesamowitego w swoim życiu, spełnić marzenia i stać się wreszcie sobą. przeżyła w swoim życiu wiele rozczarowań, ale dzięki temu pamiętała, żeby w życiu być silną i nigdy się nie poddać. wyjazd do Nowego Jorku był czymś niesamowitym. bez zastanowienia zgodziła się na tak daleką podróż. zatrzymała się u jednej z tamtejszych rodzin.. to było na zasadzie "wymiany". miała uczyć się tam języków - angielskiego i francuskiego dodatkowo. ona jednak planowała , że wykorzysta swoją szanse i pokaże światu swoje możliwości. pasjonowała się tańcem. od dziecka go trenowała, lecz ze względu na zdrowie musiała zrezygnować z treningów. jednak nie poprzestała marzyc i tańczyć amatorsko.
pewnego dnia poszła do jednego z klubów razem z ekipą kolegów z wymiany. trafili na moment w którym nowe talenty pokazywały się światu. na scenie stał chłopak. śpiewał przepięknie jak i wyglądał zabójczo. od razu przykuł jej uwagę. postanowiła też spróbować swoich sił. zapisała się jako uczestniczka. kiedy nadeszła jej kolej po prostu , nie zważając na liczną publiczność, zaczęła robić swoje. niesamowicie się ruszała, a do tego utrzymywała cały czas kontakt z publicznością. na koniec wszyscy ogromnymi brawami, żegnali ją. publiczność miała za zadanie zagłosować na wybraną osobę. jak się okazało było dwóch faworytów - ona i on. obydwoje zajęli ex aequo 1 miejsce. nagrodą dla niego było spotkanie w wytwórni płytowej i kontrakt, a dla niej kontrakt zobowiązujący ją do udziału w turne jednej z gwiazd.. była w mega szoku. w tym czasie chłopak podszedł do niej i pogratulował. ona zarumieniona , lekko wydusiła z siebie podziękowanie i gratulacje. chłopak kontynuował i zaprosił ją na "lunch" następnego dnia w jednej z pobliskich kawiarni.
podczas spotkania, świetnie się dogadywali. ona coraz bardziej była nim zafascynowana , a on nie mógł oderwać od niej wzroku. spotykali się tak codziennie. chodzili po parkach, mieście. byli częstymi bywalcami wszelakich imprez, lecz jej wyjazd już dobiegał końca. powiedziała mu, że było miło go poznać, lecz nie wie czy kiedykolwiek się zobaczą. powiedziała mu również, że bardzo jej się spodobał i prosiła go o utrzymanie kontaktu. on posmutniał i jedyne co mógł w stanie zrobić to przytulił ją mocno i powiedział 'i love u'. ona aż się popłakała. następnego dnia pożegnał się z nią na lotnisku czułym pocałunkiem. przez cała powrotną drogę myślała o nim i płakała.
w domu jednak już wraz z rodzicami świętowała swoją wygraną i wtedy uświadomiła sobie, że bd musiała tak czy siak na jakieś 3 miesiące przeprowadzić się do Stanów. uradowana zaczęła powoli planować wszystko. turne w którym miała wystąpić miało odbyć się od 23 września. okazało się również, że w Nowym Jorku, będzie miała zapewnione własne mieszkanie i bilet w jedną stronę. wtedy uświadomiła sobie, że tego właśnie chciała - wolności, a przede wszystkim miłości.
zwarta i gotowa przeprowadziła się tam miesiąc wcześniej by zacząć trenować. postanowiła również spotkać się z nim. on był w wielkim szoku bo nie spodziewał się, ze to właśnie tu będzie występować.
ona zamieszkała już tam na stałe razem z nim. on był wielką gwiazdą, a ona niesamowitą tancerką. po dwóch latach oświadczył jej się i niedługo potem pobrali. później okazało się, że jest ona w ciąży i spodziewają się córeczki. wtedy siedząc w oknie, patrzyła w gwiazdy i czuła, że w życiu to co chciała właśnie osiągnęła.

P.S. jeśli masz marzenia, to walcz o nie bo inaczej się nie spełnią ; ))

Nie możesz dodać komentarza.